Wyprodukowanie szalika nie trwa długo, jednak zasadniczą kwestią logistyczną jest kolejka zamówień. Generalnie większość zamówień realizowanych jest w ciągu 14 dni. Technicznie chodzi o dni robocze, bez sobót, niedziele oraz świąt, natomiast realnie zwykle mieścimy się w 14 dniach kalendarzowych. Do tego dostawa firmą kurierską jeden/dwa dni na terenie całego kraju. Na życzenie wysyłka zagraniczna (korzystne koszty dostawy kurierem w ramach Unii Europejskiej, poza UE wysyłka pocztowa, zwykle droga). Możliwy również odbiór własny lub podesłanie własnego kuriera.

W wyjątkowych sytuacjach szaliki mogą być wyprodukowane szybciej (od kilku do 10 dni). Nie zawsze jest to możliwe, dlatego prosimy o wskazanie potrzebnego terminu realizacji przed złożeniem zamówienia na szaliki. W gorących okresach takich jak grudzień czy czasy wielkich imprez (głównie sportowych) przyspieszenie może być wykluczone. Ale warto zapytać.

Powyższe informacje dotyczą zamówień w ilościach podstawowych, od kilkudziesięciu do kilkuset sztuk. Większe ilości, kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy również możliwe są do wyprodukowania, jednak tutaj termin będzie dłuższy, zależny od bieżącej produkcji, ale również od wzoru (niektóre wzory „schodzą” z maszyny szybciej, niektóre wolniej). Dlatego też zapytania o czas realizacji dużych ilości należy nadsyłać od razu z projektem, a najlepiej i wskazaniem daty, na którą potrzebne są szaliki.